Choď na obsah Choď na menu
 


NUMEROLOGICKÉ BONBÓNIKY

28. 10. 2008
Čo môže byť bonbónik v Numerológii ? Všetko a Nič zároveň. K ničomu nedospejete, kým neprejdete všetkým. Numerologia sa v histórii podpísala takmer na všetkých oblastiach ľudského bytia. Jednou z týchto oblastí boli aj zábavky v podobe hlavolamov - napr. slávny Einsteinov hlavolam, ktorý v súčasnosti vraj dokáže vyriešiť len dve percentá svetovej populácie, alebo bludisko matematika Samuella Loyda Vás zabaví možno pár dní, kým sa dostanete von ... 

      Veľa zábavy s našimi bonbónikmi a tešíme sa na Vaše odozvy či správne riešenia, vybrané odpovede so zaujímavým či jedinečným riešením odmeníme darčekom z ponuky našich platených služieb ! Takisto odmeníme darčekom aj každého kto nám zašle nový HLAVOLAM - BONBÓNIK, ktorý tu zverejníme.

     Kliknite si na názov bonbónika, popis a zadanie sa Vám otvorí v novom okne. 
Na rozohriatie skúste túto slovnú hračku :-))

       Do hotela prišli 3 muži. Objednali si izbu, ktorá stála 300sk, takže každý zaplatil recepčnému 100sk. Prišiel však riaditeľ hotela a dal recepčnému nový cenník, podľa ktorého izba stojí 250sk. Recepčný teda poslal poslíčka za mužmi na izbu s tým, aby im vrátil 50sk. Poslíček však nevedel ako medzi nich rozdelí 50sk tak si nechal 20sk a každému mužovi dal 10sk. To znamená že :

- každý z mužov zaplatil nakoniec 90sk ... však ?
- to je dohromady 270sk ... však ?
- poslíček si nechal 20sk ... však ?
- to je dohromady 290sk ... však ?
OTÁZKA ZNIE ... KDE JE ZVYŠNÝCH 10sk ???
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.