Choď na obsah Choď na menu
 


Meno: FERNANDO SUCRE
Číslo väzňa: 89775
Umiestnenie: Blok A, cela 40
Zločin: Ozbrojená lúpež prvého stupňa
Trest: 5 rokov
Možnosť podmienečného prepustenia: o 1 rok a 2 mesiace

Obrázok


Záznamy:
Fernando Sucre sa narodil a vyrástol v Chicagu. A aj napriek tomu, že pouličný život mu nebol vecou neznámou, snažil sa celý život držať čo najďalej od problémov.


To platilo až do jednej noci, keď vylúpil sklad s liehovinami s nenabitou zbraňou. Polícia bola na mieste činu skôr, ako mal šancu uniknúť. Bol zatknutý okamžite.

Odkedy prišiel do Fox River, Sucre je vzorný väzeň. Má záujem odsedieť si čo najkratší možný trest, aby sa čo najrýchlejšie dostal von a mohol tak byť so svojou priateľkou, Maricruz Delgado.

Sucre spoznal Maricruz pred 3 rokmi a chodili spolu už 2 roky, než ho uväznili. Pred 6 mesiacmi sa Maricruz presťahovala do New Yorku keď prijala ponuku pracovať ako nákupca väčšieho významného manhattanského maloobchodu s módou.

O mesiac neskôr sa presťahoval do New Yorku aj Sucreho bratranec Hector. Svojim priateľom nahovoril, že ho jeho spoločnosť premiestnila, ale tí, ktorí ho poznajú lepšie ho podozrievajú, že požiadal o preloženie preto, aby mohol byť bližšie pri Maricruz.

Dalšie záznamy:
Väzeň má povolené stretnutia s Maricruz Delgado. Väzeň je zaradený do skupiny C a má schválené pracovať na väzenských prácach. Väzeň má odsúhlasené mesačné manželské návštevy s Maricruz Delgado.